Gebze Matematik Özel Ders

Gebze Matematik Özel Ders

Gebze Matematik Özel Ders

Gebze Matematik Özel Ders merkezinde matematik özel dersler Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm öğrenciler için matematik dersinden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Matematik dersinde çoğu öğrenci zorlanmaktadır. Öğrencilerin eğitim hayatlarının neredeyse tüm kademelerinde matematik en önemli dersler arasında yer almaktadır.

İlk, orta, lise ve üniversite tüm adaylar için matematik dersinden özel ders veriyoruz. Matematik özel dersleri kurs merkezimizde, ders ofisinde yada evinizde alabiliriniz.

Matematik özel ders online yada yüz yüze eğitimle Gebze şubemizden alınabilmektedir.

Online Matematik Özel Ders

Matematik özel ders online eğitimle Gebze ve yakın ilçelerdeki öğrenciler tarafından alınabilmektedir. Online matematik dersleri teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Online matematik dersleri zoom vb. uygulamalar üzerinden birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Online derslerde aday çözemediği soruların fotoğrafını çekerek öğretmenine göndermekte, öğretmen öğrencinin sorularını grafik tabletinde ekrana getirerek grafik tablet kalemiyle adaya birebir anlatmaktadır.

Online Matematik özel dersleri İlköğretim 1. , 2. ,3. , 4. , 5. ,6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri okul takviye ve sınavlara hazırlık için alabilmektedirler.

Matematik özel dersleri 9. , 10 . , 11. ve 12. sınıf öğrencileri okul takviye ve YKS ( TYT AYT ) hazırlık için almaktadırlar.

LGS, YKS, TYT. AYT, MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, EKPSS, SAT vb. MEB ve ÖSYM sınavları için istediğiniz matematik konularından istediğiniz kadar birebir özel ders alabilirsiniz.

Neden Gebze Özel Ders ?

Özel ders merkezimizde her sınav için uzmanlaşmış matematik öğretmenlerimiz bulunmaktadır. İlköğretim 1. ve 2. kademe için farklı matematik öğretmenlerimiz bulunmaktadır. LGS için en az 10 yıllık liselere giriş sınavında deneyimi olan yeni nesil sorulara hakim öğretmenler girmektedir. TYT AYT için en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan matematik öğretmenlerimiz derslere girmektedir.

YÖS, DGS, ALES, KPSS, EKPSS , AÖF ve SAT için sınavlarla ilgili tecrübesi olan  deneyimli matematik öğretmenlerimiz girmektedir.

Sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Online ve yüz yüze matematik dersleri için yüzlerce öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Gebze İletişim;

Matematik özel ders online yada yüz yüze eğitimle alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Matematik özel ders merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    ×Whatsapp