Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

Yahya Kaptan etüt merkezleri olarak tüm branşlarda en iyi öğretmenlerle eğitim veriyoruz. İlköğretim ve lise öğrencileri için tüm derslerden birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Sınıf kursları çoğu öğrenci için verimli olmamaktadır.

İlköğretim 1. , 2. , 3. , 4. , 5. ,6. , 7. ve 8. sınıf öğrencileri için Yahya Kaptan şubemizde etüt çalışmaları adaya özel olarak yapılmaktadır.

9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için okul takviye ve sınavlara hazırlık için etütler Yahya Kaptan  şubemizde adaya özel olarak düzenlenmektedir.

Yahya Kaptan şubemizde etütler online olarak ta yapılmaktadır.

Online Etüt Derince

Yahya Kaptan etüt merkezleri fiyatları online eğitimde çok daha uygundur. Online eğitim adaya özel birebir özel ders şeklinde yapıldığı için yüz yüze eğitimlerden çok daha verimli bir şekilde yapılabilmektedir. Tüm branşlarda okul takviye ve sınavlara hazırlık için kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde birebir özel ders alabilirsiniz.

Online etütle Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tüm branşlarda evlerinize misafir oluyor. Online etütlere katılabilmek için internete bağlanabilen cep telefonu tablet yada bilgisayarın olması yeterlidir. Online derslerin daha verimli bir şekilde yapılabilmesi için bilgisayar, kulaklık, mikrofon, web kamerası ve sabit internetin olması ders verimini arttırmaktadır.

Özel Ders

Yahya Kaptan etüt merkezleri olarak en iyi öğretmenlerle özel ders veriyoruz. Günümüzde yaşanılan özel durumlardan dolayı artık özel ders lüks olmaktan çıkmıştır. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha değerlidir. Sınıf etütleri için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan online yada yüz yüze özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İlköğretim 1. , 2. , 3.  ve 4. sınıf öğrencileri için Yahya Kaptan şubemizde okuma yazma, temel matematik, İngilizce ve diğer derslerden özel dersler verilmektedir.

İlköğretim 5. , 6. , 7.  ve 8. sınıf öğrencileri için Yahya Kaptan şubemizde BİLSEM , LGS hazırlık kursu ve okul takviye dersleri en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

9. , 10. , 11. ve 12. sınıflar. için okul takviye ve TYT AYT hazırlık kursları online yada yüz yüze eğitimle Yahya Kaptan şubemizde verilmektedir.

Özel ders için ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri İrtibat;

Yahya Kaptan Etüt İçin Kurs Merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    ×Whatsapp