DGS Kursu

DGS Kursu

DGS Kursu

DGS kursu branşının en iyisi olan Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. DGS için birebir özel ders alarak hazırlanan adayların başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır. DGS için özel dersleri istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.

DGS için online birebir özel ders şeklinde kurs programlarımız da bulunmaktadır. DGS için istediğiniz derslerden online birebir özel ders alabilirsiniz.

Online DGS Kursu

DGS eğitiminizin kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi için online birebir özel ders şeklinde kurs almanızı öneriyoruz. Online dersler teknik alt yapı sağlanmışsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Online DGS kursu fiyatları çok daha uygundur. DGS eğitimini istediğiniz il ve ilçeden online olarak alabilirsiniz. Online DGS sistemimizi görmeniz ve öğretmenlerimizle tanışabilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Online dersler zoom vb. programlar üzerinden yapılmaktadır. Online derslerde görülen derslerin ödemeleri haftalık olarak yapılabilmektedir. DGS adaylarıyla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday online DGS derslerine memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

DGS Özel Ders

DGS için adaya özel kurs programı oluşturarak adayın yüzde yüz oranında başarıya ulaşmasını hedefliyoruz. Adayın alt yapısı, bölümü ve hedefleri dikkate alınarak Türkçe ve matematik dersinden adaya özel birebir özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

DGS Türkçe için 1o derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık derslerimiz bulunmaktadır. Sözel ve EA puan türü hedefleyen adaylar bu paketi mutlaka almalıdırlar.

Sayısal puan hedefleyen adaylara hızlı paragraf 6 derste ve sözel mantık yine  6 derste özet bir şekilde verilebilmektedir.

DGS matematik için adayın alt yapısına ve hedeflerine göre 20 – 30 – 40 yada 50 derslik birebir özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Özel Ders İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu İçin İletişim;

DGS ‘de istediğiniz puanı alarak il yılınızda kazanmak istiyorsanız;

Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

DGS Özel Ders Merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.