KPSS Kursu

KPSS Kursu

KPSS Kursu

KPSS kursu branşında uzman Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. KPSS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak, istediğiniz KPSS  puanını çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Kesintisiz KPSS eğitimi için online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır. KPSS için özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

KPSS öğretmenlik ve uzmanlık grubu kadroları için her yıl yapılırken, memurluk kadroları için çiftli yıllarda yapılmaktadır.

Online KPSS Kursu

Online KPSS kursu zoom vb. programlar üzerinden birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Online derslere istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz. Online dersler adaya özel, canlı birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Online KPSS sistemimizi görmeniz için ilk örnek ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online derslerde öğretmenler derslerin daha verimli geçmesi için  grafik tablet kullanmaktadır. Online dersler teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden çok daha verimli bir şekilde işlenmektedir.

Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. online özel dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır.

KPSS Özel Ders

KPSS için özel ders alarak sınava hazırlanan adaylar eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istedikleri puanlara daha hızlı ulaşmaktadırlar.

KPSS genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri, ÖABT, KPSS uzmanlık için online ve yüz yüze birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. KPSS hazırlık için sınıf kursları yerine yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden özel ders alabilirsiniz.

KPSS genel kültür – genel yetenek sınavı tüm adayların girmek zorunda olduğu temel sınavdır. B grubu kadro dediğimiz memurluk, mühendislik gibi kadrolara atanmak isteyen tüm ortaöğretim, ön lisans ve lisans adayları bu sınava girmektedirler.

KPSS GK GY için Türkçe hızlı paragraf 10,  dilbilgisi 10, tarih 16, coğrafya 12, vatandaşlık 12 ve matematik 30-40 yada 50 birebir özel derste tüm konular tamamlanabilmektedir. KPSS adayı istediği derslerden istediği kadar özel ders alabilmektedir.

Eğitim bilimleri, ÖABT ve KPSS uzmanlık grubu dersleri için de adaya özel birebir özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

KPSS Kursu İçin Merkezimizle İrtibat;

KPSS kursu için bizimle görüşmeden karar vermeyin !

KPSS ‘de istediği puanı almak isteyen adaylar şimdiden eksiklerini tamamlamaya başlamalıdırlar.

KPSS özel derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Kurs merkezimize ;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.