Özel Ders

Özel Ders

Özel Ders

Özel ders alanında uzman öğretmenler tarafından verilmelidir. Birebir özel ders vermek profesyonellik gerektirir. Sınıf derslerinde başarılı olan öğretmenler genellikle birebir özel derslerde de başarılı olmaktadır. Tüm derslerden özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Teknoloji çağında yaşadığımız için, artık özel dersler, teknik alt yapı sağlandığında online olarak ta verilebilmektedir. Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Son yıllarda okullarda da öğrenciler online ders yaptıkları için online birebir derslerden istenilen verim alınabilmektedir.

Birebir ders almak için bizimle iletişim kurduktan sonra eğitim danışmanımız size özel program oluşturacaktır.

Matematik, fizik, Türkçe, İngilizce, kimya, biyoloji ve diğer tüm derslerden özel ders veriyoruz.

Online Özel Ders

Online dersler sesli, görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Birebir online derslerin verimli geçmesi için online ders veren öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Uzaktan eğitim online ders için minik bir teknik alt yapıya ihtiyaç vardır. İnternete bağlanabilen cep telefonu online ders için yeterli olmaktadır. Online derslerin çok daha verimli olması için sabit internet, bilgisayar, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunmasını tavsiye ediyoruz.

İlköğretim 1. sınıftan üniversite mezununa kadar tüm öğrenciler için online derslerimiz bulunmaktadır. Online dersler tüm branşlarda online ders tecrübesi olan branşında uzman öğretmenler tarafından yapılmaktadır.

Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz ve derse girecek öğretmenlerle tanışmanız için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Birebir özel ders aldıktan sonra başaracağınıza olan inancınız artar.

Sınavlar İçin Birebir Dersler

İstediğiniz tüm sınavlara yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders alarak hazırlanabilirsiniz. Yazılıya takviye için istediğiniz derslerden yazılı öncesi minik özel dersler alabilirsiniz.

İlkokul 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için deneyimli sınıf öğretmenlerimiz okuma yazma, temel matematik ve diğer tüm dersler için birebir ders vermektedir.

Örneğin okuma yazmada sorun yaşayan öğrenciler için 20 derslik paket yeterli olmaktadır.

Diğer sınavlar için okula takviye amacıyla 6 – 8 -10 derslik minik paketler oluşturulmaktadır.

İlköğretim 5. ,6. , 7.  ve 8. sınıf öğrencileri için matematik, Türkçe, fen, ve diğer dersler için sınavlara hazırlık  ve okul takviye için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Mesela LGS için tüm derslerden adaya özel program oluşturuyoruz.

Örneğin matematik takviye için haftada 1 gün 2 ders alınması yeterli olmaktadır.

9. , 10. , 11. v 12. sınıf öğrencileri için okul takviye ve TYT AYT  YDT ve diğer sınavlar için birebir derslerimiz bulunmaktadır.

Bilsem, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, MSÜ, DGS, ALES, KPSS, YDS, SAT, YÖKDİL, IELTS, TOEFL vb. diğer tüm sınavlara hazırlık için birebir derslerimiz bulunmaktadır.

Örneğin YKS için TYT ve AYT istenilen derslerden ve konularda 50 -100 -150 derslik paketler oluşturuyoruz.

Mesela YÖS için adaya özel 50 -100 -150  derslik paketler oluşturuyoruz.

Mesela ALES için Türkçe 10 ders hızlı paragraf + 10 ders sözel mantık yeterli olmaktadır. ALES matematik için de adaya özel 10 -20 -30 derslik paketler oluşturuyoruz.

Birebir dersler için adayın seviyesi dikkate alınarak adaya özel program oluşturulmaktadır. Derslerin verimli geçmesi için 1 ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Birebir ders ve diğer kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi için Tıklayın 

Özel Ders ve Diğer Kurslar İçin Kursumuzla İrtibat

İstediğiniz derslerden online yada yüz yüze birebir ders almak için kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.