Ales Kursu İzmit

Ales Kursu İzmit

ALES Kursu İzmit Online ve Yüz Yüze Eğitim

ALES kursu ÖSYM müfredatı dikkate alınarak online ve yüz yüze eğitimle her dönem verilmektedir. İstediğiniz ALES puanına ulaşabilmeniz için birebir özel ders şeklinde kurs almanızı öneriyoruz. ALES için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

ALES kursu İzmit şubemizde alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir özel ders, ALES sınıf kurslarına göre on kata kadar daha verimli olmaktadır. ALES için birebir özel ders alarak, eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ALES yılda 3 defa yapılmaktadır. Lisans adayları ALES’e istedikleri kadar girebilmektedirler. ALES ‘te Türkçe dersinden  50 soru ve matematik dersinden 50 soru sorulmaktadır. ALES ‘te yüksek puan almak için hızlı olmak gerekmektedir.

ALES kursu her dönem açılmaktadır. ALES için birebir özel ders alabilir yada sınıf kurslarımıza devam edebilirsiniz.

Online ALES Kursu

Online ALES kursu İzmit şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. ALES derslerini her öğretmen  etkin ve verimli bir şekilde veremez. ALES derslerine kurs merkezimizde en az 15 yıllık ALES tecrübesi olan alanının en iyisi olan öğretmenler girmektedir.

Online dersler sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak verilmektedir.  ALES derslerine giren öğretmenler derslerin daha verimli geçmesi için grafik tablet kullanmaktadırlar.  Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ALES Özel Ders İzmit

ALES için İzmit şubemizden özel ders alarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ALES Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf ve sözel mantık paketi özet bir şekilde 6+6 : 12 derste de özetlenebilmektedir.

ALES matematik için adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak 20 -30 -40 yada 50 derslik paketler oluşturulmaktadır.

ALES hazırlık için 2.5 – 3 aylık süre ideal bir süredir. ALES için özel dersleri almaya istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İzmit Şubemizle İletişim;

ALES kursu birebir özel ders yada sınıf kursu olarak her dönem verilmektedir.

ALES’ten istediğiniz puana bizimle ulaşacaksınız.  Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

ALES özel ders merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.