ALES Kursu

ALES Kursu

ALES Kursu

ALES kursu alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. ALES birebir özel ders, ALES sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. ALES için birebir özel ders alarak ALES ile ilgili eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

ALES yılda 3 defa yapılmaktadır. Lisans adayları ALES’e istedikleri kadar girebilmektedirler. ALES ‘te Türkçe dersinden  50 soru ve matematik dersinden 50 soru sorulmaktadır. ALES ‘te yüksek puan almak için hızlı olmak gerekmektedir.

ALES kursu online eğitimle adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

Online ALES Kursu

Online ALES kursu ile istediğiniz il ve ilçeden ALES derslerini birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz. ALES derslerini her matematik ve Türkçe öğretmeni verimli ve etkin bir şekilde veremez. ALES derslerini kurs merkezimizde en az 15 yıllık ALES tecrübesi olan alanının en iyisi olan öğretmenler vermektedir.

Online dersler sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde ALES derslerine giren öğretmenler derslerin daha verimli geçmesi için mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Online ALES ders sistemimizi daha yakından görmeniz ve öğretmenimizle tanışmanız için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

ALES Özel Ders

ALES için özel ders alarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ALES Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf ve sözel mantık paketi özet bir şekilde 6+6 : 12 derste de özetlenebilmektedir.

ALES matematik için adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak 20 -30 -40 yada 50 derslik paketler oluşturulmaktadır.

ALES hazırlık için 2.5 – 3 aylık süre ideal bir süredir. ALES için özel dersleri almaya istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İletişim;

ALES kursu birebir online özel ders şeklinde istediğiniz il ve ilçede verilmektedir.

ALES’ten istediğiniz puanı ilk girişinizde bizimle alacaksınız.

Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

ALES Özel Ders Merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.