LGS Kursu

LGS Kursu

LGS Kursu

LGS kursu alanının en başarılı öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. LGS derslerine en az 10 yıl LGS – TEOG tecrübesi olan öğretmenler girmektedir. LGS ‘de istenilen başarıyı yakalamak birebir özel derste çok daha kolay olmaktadır. LGS için özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

LGS öğrencilerin hayatlarında girdikleri en önemli sınavdır. LGS ile kazanılan iyi bir lise iyi bir üniversitenin kapılarını açmaktadır. LGS ‘de %100 başarı hedefi için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

Online LGS Kursu

Online LGS kursu için istediğiniz özel dersleri istediğiniz yerden alabilirsiniz. Online dersler zoom vb programlar üzerinden %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online ders için internete bağlanılabilen akıllı bir telefonun olması yeterlidir. Online LGS derslerinin daha verimli geçmesi için sabit internet, bilgisayar, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunması online dersin verimini arttırmaktadır.

Online derslerde öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Dersler 40 dakika ders, 10 dakika  ara 40 dakika ders şeklinde aynı gün 2 şer ders olacak şekilde planlanmaktadır.

LGS Sınav Sistemi

LGS 8. sınıf öğrencilerinin liselere girişte girdikleri bir sınavdır. Öğrenciler LGS ‘de sadece 8. sınıf konularından sorumludurlar. LGS ‘de matematik dersinden  20, Türkçe dersinden  20 , fen dersinden 20, inkılap tarihi dersinden 20, İngilizce dersinden 20 ve din kültürü dersinden 10 soru sorulmaktadır. LGS ‘de matematik, fen ve Türkçe derslerinin katsayısı 4 ile çarpılırken diğer derslerin kat sayısı 1 ile çarpılmaktadır. LGS ‘de en önemli ders matematik, Türkçe ve fen dersleridir.

LGS Özel Ders

LGS için online ve yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır. LGS matematik 70 derste, LGS Türkçe 20 derste, LGS fen 40 derste, LGS inkılap 24 derste, LGS İngilizce 24 derste ve LGS din kültürü 12 derste birebir özel derste anlatılabilmektedir. İsteyen adaylar full paketi isteyen adaylarda istedikleri ders paketlerini alabilmektedirler.

Özel Ders Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

LGS Kursu İçin Şubemize;

Kurs yada istediğiniz derslerden özel ders almak için kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.