Muhasebe Kursu

Muhasebe Kursu

Muhasebe Kursu

Muhasebe kursu, kurs merkezimizde yüz yüze  yada online eğitimle her dönem verilmektedir. Muhasebe derslerine alanında en az 15 yıllık deneyimi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Ön muhasebe, genel muhasebe, bilgisayarlı muhasebe için birebir özel ders şeklinde eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Muhasebe eğitimi adaya özel birebir özel ders şeklinde verilmektedir.  ilköğretim, lise ve üniversite mezunu herkes muhasebe için birebir özel derslerimize katılabilirler. Bireysel ve şirketlere özel muhasebe eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Ön muhasebe, genel muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe kursu için birebir özel ders şeklindeki eğitimlerimize istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Kurs merkezimizden istediğiniz gün ve seanslarda muhasebe eğitimi alabilirsiniz.

Online Muhasebe Kursu

Online muhasebe kursu ile istediğiniz il ve ilçeden evinizden yada işyerinizden uzaktan eğitimle birebir canlı özel derslerle muhasebe eğitimi alabilirsiniz.

Online muhasebe eğitimini görmeniz ve test edebilmeniz için ilk örnek dersten ücret alınmamaktadır.

Muhasebe dersleri online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Ön Muhasebe:Aşağıdaki işlemleri kapsamaktadır.

Fatura Kesme, İrsaliye Oluşturma, Cari Takip İşleri, Çek Karnesi İşlemleri, Evrakların Düzenlenmesi,  Personel İşlemleri,  Aylık KDV Takibi.

Genel Muhasebe:Aşağıdaki işlemleri kapsamaktadır.

Şirket Kuruluşu, Alış – Satış Faturaları İşlemesi, Çek – Senet Ödeme Makbuzu İşlemeleri, Personel Dosya Oluşturulması, SGK Aylık Tahakkuk İşlemleri, KDV Beyanname İşlemleri, Muhtasar Beyannamesi İşlemleri, Hesap Planı Düzeni ve Hesapların İşleyişi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi İşlemleri,

Bilgisayarlı Muhasebe:Adayın istediği muhasebe programları öğretilmektedir.

Muhasebe Özel Dersler

Muhasebe için birebir özel ders şeklinde ders alarak muhasebeyi daha hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ön muhasebe için 16 ders saati birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır. Muhasebe alt yapısı olan adaylar isterlerse ön muhasebe eğitimlerini 10 derste tamamlayabilmektedirler.

Genel muhasebeön muhasebe bilen adaylar için genel muhasebe 10 derste verilmektedir. İsteyen adaylar ön muhasebe + genel muhasebe eğitimini 20 derste tamamlayabilmektedirler.

Bilgisayarlı muhasebe derslerinde adaya program öğretilmektedir. Adayın istediği programlar ortalama 20 derste öğretilebilmektedir. Bilgisayarlı muhasebe alt yapısı olan adaylar isterlerse 10 derste temel bilgisayarlı muhasebe eğitimlerini tamamlayabilmektedirler.

Muhasebe özel derslerde bir ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir.

Özel ders sistemimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Kursu  İletişim;

Muhasebe kursu online yada yüz yüze eğitimle alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir.

Muhasebe eğitim merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.