Gölcük Özel Ders

Gölcük Özel Ders

Gölcük Özel Ders

Gölcük özel ders merkezinde Özel Ders Verenler alanının en iyisi olan, Türkiye’nin en iyi  öğretmenleridir. Özel ders almak isteyenler online yada yüz yüze eğitimle istedikleri derslerden özel dersleri kurs merkezimizden alabilirler. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Özellikle günümüzdeki özel koşullardan dolayı, özel ders lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir.

Gölcük özel ders merkezi olarak özel ders arayanlar, özel ders almak isteyenler için alternatif özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Gölcük Özel Ders

Özel ders Gölcük şubemizde istenilen gün ve seanslarda verilmektedir. İlköğretim 1. , 2. , 3. , 4. , 5. ,6. ,7. ve 8. sınıf öğrencileri için okul takviye ve sınavlara hazırlık için özel derslerimiz bulunmaktadır. 9. ,10. ,11. ve 12. sınıf öğrencileri de okul takviye ve özel dersler için kurs merkezimizden destek alabilirler. LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YDS, SAT, YÖS IELTS, TOEFL vb. tüm sınavlar için kursumuzda özel ders verilmektedir.

İlköğretim 1. , 2. ve 3. sınıf öğrencileri için okuma yazma ve temel matematik için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Sadece eksik olduğunuz derslerden yazılı öncesinde 6-8 yada 10 derslik minik özel ders paketleri alabilirsiniz.

Bilsem sınavları için online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. LGS için tüm dersleri kapsayan 200 derslik paketimiz bulunmaktadır. LGS paketinden matematik, 70, Türkçe 30, fen 40, inkılap 24, İngilizce 24 ve din kültürü 12 derste verilmektedir.  TYT için 100 – 120, AYT için 80 – 100, YDT için 40 – 50, DGS – ALES için 40 – 50, YDS için 40 -50 ve KPSS için 50-70 ders saati özel ders alınması yeterli olmaktadır.

Online Özel Ders

Kesintisiz eğitim için online özel dersler son günlerde çok daha fazla talep görmektedir. Teknik alt yapı uygun ise online dersler çoğu zaman yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Online derslerin daha verimli geçmesi için bilgisayar – laptop, web kamera, kulaklık, mikrofon ve sabit internetinizin bulunmasını tavsiye ediyoruz.

Online dersleri istediğiniz gün ve saatlerde Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden alabilirsiniz. Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Sınavlara hazırlık için ve yazılı sınavları öncesinde okul takviye için istediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Online özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online derslerin daha verimli olması için aynı gün 2 şer ders şeklinde dersler işlenmektedir.

Matematik, fizik, kimya, İngilizce ve Almanca özel ders için Gölcük şubemizle irtibat kurabilirsiniz. İzmit şubemizde diğer tüm derslerle ilgili birebir ders verilmektedir.

Özel Ders İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Gölcük Özel Ders Merkezimizle İletişim;

Özel ders merkezimizde, ders ofisinde yada evinizde online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz.

Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

Özel Ders Merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.