YÖS Kursu İzmit

YÖS Kursu İzmit

YÖS Kursu İzmit Online ve Yüz Yüze Eğitim

YÖS Kursu ÖSYM Müfredatı Dikkate Alınarak Online ve Yüz Yüze Eğitimle Adaya Özel Kurs Programı Oluşturularak Verilmektedir. YÖS Derslerine İstediğiniz Zaman Başlayabilirsiniz.

YÖS kursu İzmit şubemizde her dönem branşında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.  YÖS – yabancı öğrenci sınavı olarak bilinir. YÖS matematik 1, matematik 2, geometri ve IQ sorularından oluşan isteyen herkesin başarılı olabileceği bir sınavdır.

YÖS için İzmit şubemizden ücretsiz rehberlik desteği sağlıyoruz.  YÖS başvuru ve tercihlerinde öğrencilerimize istedikleri zaman birebir destek sağlıyoruz.

Online YÖS Kursu

Online YÖS kursu İzmit şubemizde kesintisiz eğitim ile her dönem verilmektedir. YÖS adayları arasında ciddi seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Bu nedenle  YÖS’e birebir özel ders alınarak hazırlanılmasını öneriyoruz. YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Birçok üniversitenin sınav puanı yine bir çok üniversite tarafından kabul edilmektedir.

Online kurslarımız kursumuza özel sistem üzerinden adaya özel olarak düzenlenmektedir.  YÖS adayı için öncelikle ücretsiz örnek ders yapılmakta YÖS özel dersler sonrasında başlatılmaktadır. Aday YÖS derslerine memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

YÖS Özel Ders İzmit

YÖS adaylarının  istediği üniversite ve bölümlere yerleşebilmeleri  için 80 soruda 70 neti geçmeleri gerekmektedir. Daha düşük bölümler için 50 ve üzerinde net yapılması yeterli olmaktadır.

Hukuk, tıp, diş hekimliği, eczacılık ve iyi mühendislik bölümlerini kazanmak isteyen adaylar için 200 ders saati birebir özel ders paketi yeterli olmaktadır.

Alt yapısı iyi olan adaylar 100-150 ders saati özel derste alabilirler. YÖS konuları ortalama 100  derste derste tamamlanabilmektedir. Adayın yapması gereken netler yüksek olduğu için öğretmenle birlikte bol bol soru çözümü yapılması yararlı olmaktadır.

YÖS derslerine YÖS mantığını bilen alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan matematik öğretmenleri girmektedir. YÖS profesyonel hazırlık gerektirir bu nedenle her matematik öğretmeni YÖS derslerini veremez. YÖS için özel ders alırken IQ ve YÖS mantığını bilen tecrübeli öğretmenler tercih edilmelidir.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu İzmit Şubemizle İrtibat;

Bizimle görüşmeden, ücretsiz derslerimize katılmadan karar vermeyin !

YÖS özel derslerle ilgili kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.