DGS Kursu İzmit

DGS Kursu İzmit

DGS Kursu İzmit Online ve Yüz Yüze Eğitim

DGS kursu branşında uzman öğretmenler tarafından online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. DGS için ÖSYM müfredatına göre adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Kişiye özel DGS kurs programıyla %100 başarıyı hedefliyoruz.

DGS kursu İzmit şubemizde her dönem verilmektedir. DGS derslerine İzmit’in en başarılı öğretmenleri girmektedir.  DGS için kişiye özel program oluşturuyoruz. Kişiye özel program ile başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

DGS için İzmit şubemizde online birebir özel ders şeklinde yada sınıf kursu şeklinde derslerimiz bulunmaktadır. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre çok daha verimli olmaktadır. Yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz DGS derslerinden ve konularından birebir özel ders alabilirsiniz.

Online DGS Kursu İzmit

DGS kursunuzun kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi için online birebir özel ders almanızı tavsiye ediyoruz.  Online DGS dersleri teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Online DGS kursu fiyatları çok daha ekonomiktir. DGS eğitimine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. İzmit şubemizdeki online DGS sistemimizi görebilmeniz için ilk DGS örnek dersten ücret almıyoruz.

Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden yapılmaktadır. Online DGS derslerinde görülen derslerin ücretleri haftalık olarak yapılabilmektedir. DGS adaylarıyla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. DGS adayı online DGS derslerine memnun olduğu sürece devam etmekte ve istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedir.

DGS Özel Ders İzmit

DGS için adaya özel kurs programı oluşturarak adayın yüzde yüz oranında başarıya ulaşmasını hedefliyoruz. Adayın alt yapısı, bölümü ve hedefleri dikkate alınarak Türkçe ve matematik dersinden adaya özel birebir özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

DGS Türkçe için 1o derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık derslerimiz bulunmaktadır. Sözel ve EA puan türü hedefleyen adaylar bu paketi mutlaka almalıdırlar.

Sayısal puan hedefleyen adaylara hızlı paragraf 6 derste ve sözel mantık yine  6 derste özet bir şekilde verilebilmektedir.

DGS matematik için adayın alt yapısına ve hedeflerine göre 20 – 30 – 40 yada 50 derslik birebir özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Özel Ders İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu İzmit  İçin İletişim;

DGS ‘de kişiye özel program oluşturarak  %100 başarılı olmanızı hedefliyoruz.

Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

DGS Özel Ders Merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.