Gebze İngilizce Kursu

Gebze İngilizce Kursu

Gebze İngilizce Kursu

Gebze İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Gebze İngilizce kursu olarak branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. İngilizce kursu online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. İlköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm adaylar için her seviyede İngilizce kursu veriyoruz. İngilizce kursunun birebir özel ders şeklinde verilmesi kurs verimini on kata kadar arttırmaktadır.

Gebze İngilizce kursu fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.  Online birebir özel ders alarak İngilizce eğitiminizi kesintisiz olarak alabilirsiniz. İngilizce özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Gebze ve yakın ilçelerde İngilizce özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu Gebze şubemizde istenilen gün ve seanslarda verilmektedir. Online derslerin daha verimli geçmesi için bilgisayar, kulaklık, mikrofon, web kamera ve sabit internetin bulunmasını tavsiye ediyoruz.

İlköğretim 1. sınıftan itibaren tüm ilköğretim öğrencileri online yada yüz yüze İngilizce kurslarımıza şubemizde  devam edebilirler. Yaklaşık 30 derste 1 kur tamamlanabilmektedir. Online İngilizce derslerimizi daha yakından görüp test edebilmeniz için ilk örnek dersten ücret alınmamaktadır.

Özellikle çocuk gruplarına hitap edebilecek %100 memnun kalacağınız İngilizce öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Çocuk, genç ve yetişkin adaylar için online yada kursumuzda İngilizce eğitimi verilmektedir.

9. , 10. , 11.  ve 12. sınıf öğrencileri, Üniversite öğrencileri pratik İngilizce ve kur kur İngilizce eğitimler her seviyedeki aday için Gebze şubemizde her dönem verilmektedir.

İngilizce Kurs Sistemimiz

İngilizce kursu minik gruplarla sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Birebir özel derslere Türk ve Yabancı İngilizce öğretmenleri girmektedir.

İngilizce özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. İngilizce özel derslerin daha verimli olabilmesi için dersler aynı gün aynı seansta 2 şer ders şeklinde işlenmektedir.

İngilizce özel ders ödemelerini haftalık yada aylık görülen derslere göre yapabilirsiniz. Online İngilizce dersleri için adaylarla sözleşme imzalanmamaktadır. Adaylar İngilizce derslerine memnun oldukları sürece devam edebilmektedirler. Frekans tutmadığında öğretmen değişebilmektedir.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Gebze İngilizce Kursu Şubemizle İrtibat;

İngilizce kursu online yada yüz yüze eğitimle en iyi öğretmeler tarafından verilmektedir.

Bizimle görüşmeden online ücretsiz karar vermeyin !

İngilizce kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.