İzmit KPSS Kursu

İzmit KPSS Kursu

İzmit KPSS Kursu Online ve Yüz Yüze Eğitim

KPSS kursu branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. KPSS ‘den istediğiniz puanlara ulaşabilmeniz için yenilenen ÖSYM müfredatına göre adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. KPSS kursu online ve yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

KPSS kursu İzmit şubemizde branşında başarılı Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. KPSS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak, istediğiniz KPSS  puanını çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz KPSS eğitimi için online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır. KPSS için özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

KPSS öğretmenlik ve uzmanlık grubu kadroları için her yıl yapılırken, memurluk kadroları için çiftli yıllarda yapılmaktadır.

Online KPSS Kursu İzmit

İzmit şubemizde Online KPSS kursu kursumuza özel sistem üzerinden verilmektedir. Online derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  Online KPSS dersleri adaya özel canlı birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten  ücret almıyoruz.

Online KPSS özel derslerde derslerin daha verimli geçmesi için öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Online KPSS dersleri teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online KPSS özel derslerin daha verimli geçmesi için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

KPSS Özel Ders İzmit

KPSS için İzmit şubemizden özel ders alarak sınava hazırlanabilirsiniz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Özel derslerle eksikler çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

KPSS genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri, ÖABT, KPSS uzmanlık için online ve yüz yüze birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. KPSS hazırlık için sınıf kursları yerine yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden özel ders alabilirsiniz.

KPSS genel kültür – genel yetenek sınavı tüm adayların girmek zorunda olduğu temel sınavdır. B grubu kadro dediğimiz memurluk, mühendislik gibi kadrolara atanmak isteyen tüm ortaöğretim, ön lisans ve lisans adayları bu sınava girmektedirler.

KPSS GK GY için Türkçe hızlı paragraf 10,  dilbilgisi 10, tarih 16, coğrafya 12, vatandaşlık 12 ve matematik 30-40 yada 50 birebir özel derste tüm konular tamamlanabilmektedir. KPSS adayı istediği derslerden istediği kadar özel ders alabilmektedir.

Eğitim bilimleri, ÖABT ve KPSS uzmanlık grubu dersleri için de adaya özel birebir özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

KPSS Kursu İzmit Şubemizle İrtibat;

KPSS kursu için bizimle görüşmeden karar vermeyin !

KPSS ‘de istediği puanı almak isteyen adaylar şimdiden eksiklerini tamamlamaya başlamalıdırlar.

KPSS özel derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Kurs merkezimize ;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.