Kimya Özel Ders İzmit

Kimya Özel Ders İzmit

Kimya Özel Ders İzmit Online ve Yüz Yüze Eğitim

Kimya özel ders branşında 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kimya özel dersleri online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Kimya özel dersi kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Kimya özel ders İzmit şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi kimya öğretmenleri tarafından verilmektedir. Fizik özel dersleri kurs merkezimizde, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. TYT, AYT, ÖABT ve okul takviye için kimya dersinden birebir özel ders alabilirsiniz.

Kimya özel dersler online eğitimle de verilmektedir. Online dersler adaya özel birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Online fizik dersleri için tüm Türkiye’den yüzlerce öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Online Kimya Özel Ders

İzmit şubemizde kimya özel ders  en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

Online kimya dersleri istenilen gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Online dersler için internete bağlanabilen telefon yada tabletin olması yeterli olmaktadır. Online derslerin çok daha verimli bir şekilde işlenmesi için sabit internet, bilgisayar, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunmasını tavsiye ediyoruz. Online fizik dersleri teknik yapı uygun hale getirildiğinde yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

9. sınıfta kimya dersi biraz ezber bilgisi gerektiren konulardan oluşmaktadır. 10. sınıfta kimyanın temeli olan mol kavramı konusu bulunmaktadır. Mol kavramı alt yapısı güçlü olmayan öğrenciler 11. ve 12. sınıf kimya konularında da zorlanmaktadırlar.

Okul takviye ve TYT – AYT , MSÜ , ÖABT hazırlık için kimya dersinden istediğiniz kadar birebir özel ders alabilirsiniz.

Kimya Özel Ders Sistemi

Online kimya derslerinde bir ders saati 40 dakikadır. Online kimya özel dersler aynı gün 2 şer ders şeklinde yapılmaktadır. Kimya özel dersleri okul takviye ve sınavlara hazırlık için istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. TYT ve AYT için özel dersleri online yada yüz yüze eğitimle alabilirsiniz.

Özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Özel ders ödemeleri görülen derslere göre haftalık olarak yapılabilmektedir.

Günümüzdeki özel koşullardan dolayı özel ders lüks olmaktan çıkmıştır. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Özel ders ile eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kimya için ücretsiz online birebir özel dersimize katılarak sistemimizi daha yakından görebilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Özel ders ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kimya Özel Ders – İzmit Kurs Merkezi

Online yada yüz yüze kimya özel ders için yüzlerce öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Kimya özel ders için kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.