Kocaeli İngilizce Özel Ders

Kocaeli İngilizce Özel Ders

Kocaeli İngilizce Özel Ders

EN İYİ KOCAELİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ 

Kocaeli İngilizce özel ders en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. İngilizce eğitimi için Türk ve yabancı öğretmenlerimiz bulunmaktadır. İngilizce özel dersleri kurs merkezimizde, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

İngilizce özel dersler okul takviye ve sınavlara hazırlık için alınabilmektedir. Tüm dil sınavlarına hazırlayabilen alanında uzman İngilizce öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Online İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders Kocaeli şubemizde ilköğretim, lise ve üniversite adayları için online eğitimle de verilmektedir. Kesintisiz bir eğitim için online özel ders alabilirsiniz. Özellikle çocuk gruplarında birebir özel dersler çok daha etkili olmaktadır. Birebir İngilizce özel dersler sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Birebir özel ders ile 30 derste 1 İngilizce kuru rahatlıkla tamamlanabilmektedir.

Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. İngilizce özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Özel ders ödemeleriniz haftalık yada aylık olarak ödeyebilirsiniz. Online özel dersler için adaylarla sözleşme imzalanmamaktadır. İngilizce dersinden özel ders alan adaylar memnun oldukları sürece derslere devam edebilmektedirler. İngilizce özel ders için çok sayıda öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır. Frekans tutmadığında öğretmen değişebilmektedir.

Özel Ders Sistemimiz

İngilizce özel ders Kocaeli şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. İngilizce özel dersler online eğitimde de verimli geçmektedir. Online İngilizce dersleri için internete bağlanabilen telefon, tablet yada bilgisayarın bulunması yeterli olmaktadır. İngilizce özel derslerin daha verimli geçmesi için a4 boyutunda ekranın olması, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunması ders verimini arttırmaktadır.

Özellikle günümüzdeki özel koşullardan dolayı özel ders lüks olmaktan çıkmıştır. Eksik konuların hızlı bir şekilde tamamlanması ve daha pratik ve hızlı bir şekilde İngilizce konuşabilmek için en etkili yöntem birebir özel derstir.

Birebir özel ders alarak YKS – YDT, YDS, YÖKDİL, SAT, IELTS, TOEFL vb. tüm sınavlara çok daha hızlı ve verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz. İngilizce alt yapınız hangi seviyede olursa olsun birebir özel ders alarak istediğiniz dil sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Özel ders için ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli İngilizce Özel Ders Şubemizle İrtibat;

İngilizce özel ders için  kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.