Özel Ders

Özel Ders

Özel Ders

Özel ders alanında uzman öğretmenler tarafından verilmelidir. Özel ders vermek profesyonellik gerektirir. Sınıf derslerinde başarılı olan öğretmenler genellikle birebir özel derslerde de başarılı olmaktadır. Tüm derslerden özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Teknoloji çağında yaşadığımız için, artık özel dersler, teknik alt yapı sağlandığında online olarak ta verilebilmektedir. Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Son yıllarda okullarda da öğrenciler online ders yaptıkları için online birebir derslerden istenilen verim alınabilmektedir.

Online Özel Ders

Online dersler sesli, görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerin verimli geçmesi için online ders veren öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmaktadır. Online ders için minik bir teknik alt yapıya ihtiyaç vardır. internete bağlanabilen cep telefonu online ders için yeterli olmaktadır. Online derslerin çok daha verimli olması için sabit internet, bilgisayar, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunmasını tavsiye ediyoruz.

İlköğretim 1. sınıftan üniversite mezununa kadar tüm öğrenciler için online derslerimiz bulunmaktadır. Online dersler tüm branşlarda online ders tecrübesi olan branşında uzman öğretmenler tarafından yapılmaktadır.

Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz ve derse girecek öğretmenlerle tanışmanız için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Sınavlar İçin Birebir Dersler

İstediğiniz tüm sınavlara yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders alarak hazırlanabilirsiniz. Yazılıya takviye için istediğiniz derslerden yazılı öncesi minik özel dersler alabilirsiniz.

İlkokul 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için deneyimli sınıf öğretmenlerimiz okuma yazma, temel matematik ve diğer tüm dersler için birebir ders vermektedir.

İlköğretim 5. ,6. , 7.  ve 8. sınıf öğrencileri için matematik, Türkçe, fen, ve diğer dersler için sınavlara hazırlık  ve okul takviye için özel derslerimiz bulunmaktadır.

9. , 10. , 11. v 12. sınıf öğrencileri için okul takviye ve TYT AYT  YDT kursları için birebir derslerimiz bulunmaktadır.

Bilsem, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, MSÜ, DGS, ALES, KPSS, YDS, SAT, YÖKDİL, IELTS, TOEFL vb. tüm sınavlara hazırlık için birebir derslerimiz bulunmaktadır.

Birebir dersler için adayın seviyesi dikkate alınarak adaya özel program oluşturulmaktadır. Birebir derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. derslerin verimli olması için aynı gün teneffüs arası verilerek art arda 2 ders yapılmaktadır.

Özel Ders Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Özel Ders İçin Kurs Merkezimize;

İstediğiniz derslerden online yada yüz yüze birebir ders almak için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    ×Whatsapp