YDS Kursu İzmit

YDS Kursu İzmit

YDS Kursu İzmit

YDS Kursu İzmit Şubemizde Online ve Yüz Yüze Eğitim İle Her Dönem Verilmektedir.

YDS Derslerine İstediğiniz Zaman Başlayabilirsiniz. Dil Alt Yapınız Hangi Seviyede Olursa Olsun YDS İçin Birebir Eğitim Alabilirsiniz. YDS Eğitimine Hemen Başlayın !

YDS kursu İzmit şubemizde her zaman verilmektedir. YDS için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Yabancı Dil Sınavı olarak bilinen YDS bahar ve sonbahar dönemlerinde yılda 2 defa yapılmaktadır. YDS kursu online birebir özel ders şeklinde yada yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

E YDS, YDS’nin yapılmadığı aylarda yapılmaktadır. E YDS için online yada yüz yüze kurslarımız bulunmaktadır.

Online YDS Kursu İzmit

Online YDS kursu ile İzmit ve diğer tüm illerde YDS eğitimi veriyoruz. YDS için İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, ve diğer birçok dilde verilmektedir. YDS alt yapınız hangi seviyede olursa olsun YDS kursuna birebir özel ders şeklinde başlayabilirsiniz.

Online YDS dersleri zoom vb. uygulamalar üzerinden yapılmaktadır.  Online YDS derslerine katılabilmeniz için internete bağlanabilen cep telefonunuzun olması yeterlidir. Online derslerin verimli geçmesi için sabit internet, bilgisayar, web kamera, kulaklık ve mikrofonun olması ders verimini arttırmaktadır.

Online YDS derslerine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Yaklaşık sınıf kurslarına ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz kısımlardan birebir özel ders alabilirsiniz.

YDS Özel Ders İzmit

YDS kursu İzmit şubemizde sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir. YDS Özel dersler kursta, ders ofisinde yada online olarak alınabilmektedir. Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. YDS derslerinin daha verimli geçmesi için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

YDS alt yapınız hangi seviyede olursa olsun, YDS için birebir özel ders alarak YDS ve E YDS sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

YDS için adayın seviyesine ve hedeflediği puana göre 20 – 30 – 40  yada 50 derslik paketler oluşturuyoruz.

YDS’de 80 soru sorulmaktadır. YDS sınav süresi 150 dakikadır. YDS’de yanlışlar doğruları götürmemektedir. Memur alımlarının bir çoğunda YDS’den 70 puan alma ön şartı bulunmaktadır.  Kariyer yapmak isteyen adayların da en azından 70 YDS puanına sahip olmalarını öneriyoruz.

YDS seviyenizi ÖSYM deneme sınavıyla buradan kontrol edebilirsiniz.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

YDS Kursu İZMİT – Kurs Merkezimizle İrtibat:

YDS için online yada yüz yüze birebir ders alabilirsiniz.

Kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.