YDS Kursu Kocaeli

YDS Kursu Kocaeli

YDS Kursu Kocaeli Online ve Yüz Yüze Eğitim

YDS kursu branşında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. YDS için ÖSYM müfredatına göre adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. YDS derslerine İngilizce alt yapınız hangi seviyede olursa olsun hemen başlayabilirsiniz.

YDS kursu Kocaeli şubemizde alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. YDS ve E YDS için her dönem Kocaeli şubemizde eğitim verilmektedir. YDS için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. YDS için her dönem online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

YDS bahar ve sonbahar dönemlerinde olmak üzere yılda iki defa yapılmaktadır. YDS’nin yapılmadığı diğer aylarda  E YDS yapılmaktadır. YDS derslerine dil sınavlarında tecrübesi olan deneyimli öğretmenlerimiz girmektedir.

Online YDS kursu Kocaeli

Online YDS kursu Kocaeli şubemizde deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.  Online dersler zoom vb. uygulamalar üzerinden canlı birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders alarak istediğiniz YDS puanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Online YDS dersleri teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online dersler adayın alt yapısı ve hedeflediği puan dikkate alınarak adaya özel birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Online derslere katılım için adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir. Online derslerin ödemeleri haftalık görülen derslere göre yapılabilmektedir.

YDS Özel Ders Kocaeli

Dil alt yapınızı hangi seviyede olursa olsun online yada yüz yüze birebir özel ders alarak istediğiniz YDS puanına ulaşabilirsiniz. YDS ve E YDS için istediğiniz zaman kurslara başlayabilirsiniz.

YDS özel dersleri istediğiniz il ve ilçeden, istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. YDS sınıf kurslarında ciddi seviye farklılıkları olabileceği için YDS sınıf kurslarında eğitim alınmasını önermiyoruz. YDS için alınan birebir özel ders sınıf ortamı kurslarına göre on kat daha etkili olmaktadır.

YDS özel derslerde derslerin verimli geçmesi için bir ders saati 40 dakikadır.

YDS’de 80 soru sorulmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır ve yanlış doğruları götürmemektedir.

YDS seviyenizi test etmek için ÖSYM’nin e YDS sınavına buradan katılabilirsiniz.

Özel ders sistemimizi buradan inceleyebilirsiniz.

YDS Kursu Kocaeli Şubemizle İletişim;

YDS kursu online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

YDS Özel Ders Merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Open chat
  1
  Bize Ulaşın
  Merhaba. Hoş Geldiniz.
  Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.